Şartlar & Koşullar

Garanti Koşulları !
Gönderilen tüm ürünler bir hafta (7 gün) Süre olarak tvyedekparcalar.com tarafında garanti verilmektedir.Bu süre zarfında ürün ile ilgili sıkıntı yada sorun yaşandıgında bizimle irtibata geçiniz.

Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için ürünlerin üzerindeki test stıcer,ları kaldırılmamalı ve yedek parça üzerinde hiçbir şekilde işlem yapılmamalıdır.

Kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.


Ürün İade Koşulları !
ürün tarafımızdan kontrol edilir saglam cıkması halinde iade alınmaz ürünlerimizi test amaclı kullandırılmasına müsade etmeyiz
Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde ürünü gönderir tarafımızdan ürün montaj esnasında arızaya sebiyet verilmişe iade alınmaz sayfamızdaki whatsApp destek yada 05353840573 bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. 

Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz.

Ürün iadesi orjınal ambaljında yapılmalıdır, 

Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.